Okulary korekcyjne do czytania POLINELLI 300 Moc: + 2.00

  • Producent: POLINELLI
  • szt.
  • 99,00 zł
Okulary do czytania POLINELLI +2.00
Kolor: Navy on Red

Model: P300
Kolor: Navy on Red
Moc soczewek: +2.00

Rozmiar okularów: 53☐16 140Okulary do czytania POLINELLI posiadają opatentowany system BlueTec Technology w szkłach oraz modne wykonanie.
Dzięki zaawansowanej technologii Twoje oczy chronione są przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła i promieniami UVA/UVB oraz eliminuje odblaski dając użytkownikowi okularów przejrzystość widzenia. Wybierając okulary do czytania POLINELLI można być pewnym, że produkt jest wysokiej jakości, starannie wykonany i odznacza się ładnym wyglądem.

Zalety produktu:

- Dla długiej żywotności produktu fronty okularów są wykonane z wytrzymałego i lekkiego poliwęglanu, a zauszniki z tworzywa TR90. TR90 jest niezwykle trwałym materiałem, odpornym na uszkodzenia.
- Sprężyste zawiasy zapewniają komfort użytkowania i świetne dopasowanie.
- Każdy model i kolor dostępny jest w różnych zakresach mocy w dioptriach. Dostępne moce to +1.00, +1.50, +2.00, +2.50, +3.00, +3.50.
- Zestaw zawiera: okulary do czytania, silikonowy sznureczek z możliwością zamontowania w zausznikach, materiałowe etui oraz pudełko.

3 warstwy z powłoką antyrefleksyjną
Eliminuje odblaski i zapewnia przejrzystość widzenia. Zwiększa kontrast i ostrość widzenia.

Opatentowany Blue Light Blocking Technology
Specjalistyczne soczewki zaprojektowane, aby ograniczyć styczność wzroku z szkodliwym niebieskim światłem, emitowanym przez urządzenia elektroniczne (telewizory, monitory, tablety, itd.)

Poliwęglanowe soczewki
Zapewniają doskonałą jakość widzenia. Dzięki poliwęglanowi soczewki są cienkie, lekkie i wygodniejsze od zwykłych plastikowych szkieł. Niezwykle odporne na zarysowania.

Ochrona przed promieniami UV400
Soczewki posiadają filtr przeciwko szkodliwym promieniom UVA/UVB, które mogą powodować poważne problemy z oczami.